19
11

Aktywność sportowa na plaży

Orłowska plaża cieszy się wielką sympatią spacerowiczów, entuzjastów letniego wypoczynku i sportów wodnych. Nic w tym dziwnego, skoro należy do jednej z najpiękniejszych polskich plaż, w dodatku oferuje wiele dodatkowych możliwości, jak liczne okoliczne restauracje, przedstawienia na Scenie Letniej Teatru Miejskiego i możliwość zrobienia zakupów w pobliskiej Galerii Klif. W tym roku pojawi się na niej dodatkowa atrakcja – możliwość spędzania wolnego czasu w bardziej aktywny sposób – pływając m.in. na SUPach, kajakach czy żaglówkach, z możliwością nauki od podstaw pod okiem wykwalifikowanych instruktorów.

Od maja do końca września, przy ul. Balladyny 3, czynna będzie jedyna w Gdyni wypożyczalnia sprzętu wodnego, prowadzona przez Stowarzyszenie „Orłowo przy plaży”, którego oficjalnym partnerem została Galeria Klif.

SUPer zniżki dla klientów Klifu

Każdy klient Galerii Klif, który w okresie od początku maja do końca września zrobi w niej zakupy na kwotę co najmniej 100 zł na jednym paragonie, będzie mógł skorzystać z 20 proc. zniżki w wypożyczalni Stowarzyszenia “Orłowo przy Plaży”. Z oferty będzie można skorzystać w ciągu 7 dni od daty zakupu, zamieszczonej na paragonie. Każdy kolejny rachunek na kwotę co najmniej 100 zł to kolejna okazja do pływania po Bałtyku za niższą cenę. A kto raz posmakował 5s czy 3ki, ten wie że żeglarstwo wciąga, a miłość pozostaje na całe życie. Oprócz łódek w ofercie wypożyczalni znajdują się także kilkuosobowe kajaki (które dają doskonałą okazję do wspólnego spędzenia czasu rodzinom, parom i grupom przyjaciół), deski surfingowe, pontony, kapoki, pianki i najpopularniejsze w ostatnim czasie SUPy.

SUPer zabawa dla każdego

Deska SUP przeznaczona jest absolutnie dla każdego bez względu na wiek i stan zdrowia. Co więcej – świetnie kształtuje sylwetkę, prawidłową postawę i prostuje kręgosłup. Wiosłowanie na stojąco jest łatwe do opanowania, a daje mnóstwo satysfakcji. Dyscyplina jest szczególnie polecana dzieciom i młodzieży jako sposób na poprawę kondycji, kształtowanie prawidłowej postawy, a także jako wstęp do nauki innych sportów wodnych jak surfing czy windsurfing. Na SUPach możliwe jest nawet uprawianie innych sportów, jak np. joga czy… zumba. Zakupy w Galerii Klif będą więc SUPer okazją do zadbania o swoje zdrowie, kondycję i do SUPer zabawy.

Znalazłeś się tutaj dzięki poniższej frazie kluczowej:

Show Comments

No Responses Yet

Leave a Reply